Янев води "шейховете" в Турция

Сряда, 28 Декември 2016 18:00
Ясна е програмата за подготовка на Нефтохимик през зимната пауза. Христо Янев събира на 9 януари своите футболисти за първа тренировка. До 28 януари „зелените“ ще се готвят на местна почва, като в този период ще се изиграят и две контроли – на 17 януари с Берое в Стара Загора и на 24 януари с Поморие на тренировъчна база „Кампус“.

Нафтата ще проведе един подготвителен лагер в Турция, където тимът ще изиграе и три контроли. Лагерът в Алания ще е от 28 януари до 9 февруари. За сега е уточнен единия съперник за проверка и това е Тобол (Казакстан), където настоящия спортен директор на Нефтохимик Станимир Димитров изигра няколко много силни сезона. В близките дни ще станат ясни и останалите съперници на „шейхове“ през подготвителния лагер в южната ни съседка.