Каре от Бургас е сред най-добрите ветроходци за 2016

Петък, 30 Декември 2016 10:23
Четирима бургаски ветроходци бяха определени за най-добри състезатели на България за 2016 г. Управителният съвет на Българска федерация по ветроходство определи класацията, а в нея бяха номинирани Катрин Събева /ЯК „Черноморец”, Optimist момичета старша/, Клемент Съръстов /ЯК „Порт Бургас”, Optimist/, Любен Тенекеджиев /ЯК „Порт Бургас”, Laser 4.7 момчета/ и Марина Димитрова /ЯК „Черноморец, Laser 4.7 момичета/.

Другите топ състезатели на България са: Александър Бачев Kite Foil, Анастас Петров Finn, Вилиана Димитрова/Тодор Славов 420, Владислав Маринов Optimist момчета старша, Диана Маркова Optimist момичета младша, Иван Димов Laser Standard, Павел Оводовский Funboard, Стефани Музакова Laser Radial, Тодор Тузлуков Optimist момчета младша.