„Нефтохимик” договори още две контроли

Понеделник, 02 Януари 2017 11:18
След контролата с „Тобол” (Казахстан), ръководството на „Нефтохимик” договори още две проверки по време на зимния лагер в турския курорт Алания. Бургазлии ще са на подготовка от 28 януари до 9 февруари. На 31 януари те ще играят срещу седмия в украинското първенство „Черноморец Одеса” (Украйна), а на 8 февруари срещу македонския „Пелистер Битоля”, който е воден от бившия наставник на няколко български тима - Наджи Шенсой. Спарингът с казахстанците е на 4 февруари.
На родна земя „Нефтохимик” има две контроли - на 17 януари срещу „Берое” в Стара Загора и на 24 януари срещу „Поморие” на тренировъчна база „Кампус”.
Старши треньорът Христо Янев събира футболистите за първа тренировка на 9 януари.

Още новини от Страната

17-годишен стреля в час

17-годишен ученик от Професионалната гимназия по електротехника във Варна е стрелял по време на час с газов пистолет. Инцидентът е станал около 9:30 часа на… Прочети още »