„Шейховете” с нов директор в школата

Вторник, 03 Януари 2017 10:36
С нов директор на Детско-юношеската школа посрещна новата 2017 г. ПФК „Нефтохимик”. Шеф на подрастващите стана Николай Кръстев. Младият специалист идва от бургаския „Черноморец 1919”. Той е приел предложението на съгражданите си и вече ще е директор на школата на „Нефтохимик” и треньор на юношите старша възраст U19.

Ники Кръстев заема овакантеното от Иван Цветанов място. Трите Хикса реши да се завърне в „Ботев” /Пловдив/ и напусна преди новогодишните празници. Иван Цветанов и „шейховете” се разделиха по взаимно съгласие. За няколко месеца Цветанов успя да направи няколко важни промени в Детско-юношеската школа на „Нефтохимик”, но е решил да продължи другаде своето развитие, съобщиха от ръководството на „шейховете”.