Подводничар от Приморско в челната тройка по подводен риболов

Вторник, 03 Януари 2017 12:28
Анастас Бъчваров зае престижното трето място в генералното класиране по подводен риболов в България. Гмуркачът от приморския клуб „Марлин“ оформи крайното класиране с близо 463 точки след състезанията за купа „България“ 2016 и Републиканското първенство.

За втора поредна година талантливият подводничар от Приморско се класира в тройката, като в крайното класиране задмина редица майстори по подводен риболов от страната.

Точният мерник, бързината, издръжливостта и хъса за победа изкачиха Бъчваров на почетна позиция. През изминалата година той се състезава успешно в турнирите за Купа „Шабла“, „Каварна“, „Приморско“, „Месембриа“, „Несебър“, „Варна“, „Нафтекс“, за Купа „България“. Крайният резултат на Наско бе оформен след последното за годината състезание – Републиканското първенство по подводен риболов в Царево.