Градското баскет дерби на Бургас е днес

Четвъртък, 05 Януари 2017 12:32
Баскетболната 2017-а година в мъжката „А” група ще бъде открита с бургаско дерби. Баскетболистите на „Черноморец” и „Делфин” излизат един срещу друг днес, 5 януари, в отложен мач от четвърти кръг.

Това е второто градско дерби между двата тима от мъжката „А” група – Изток. Първият сблъсък завърши с победа за „акулите” с 99:86 и събра в спортната зала стотици любители на баскетбола. Реваншът обещава да е още по-интересен и интригуващ.

„Делфин” е с актив от 15 т. и заема четвърто място. Баскетболистите на „Черноморец” са шести във временното класиране с 12 т.

Бургаското баскет дерби днес е с начало 18.00 ч. в зала „Бойчо Брънзов”.