Отложиха последния кръг в баскетболната „А” група

Събота, 07 Януари 2017 14:23
Снегът, студът и лошото време стана причина за отлагане на домакинския мач на „Делфин” тази неделя, 8 януари. По програма бургазлии трябваше да посрещнат тима на „Черно море Тича 2” в зала „Бойчо Брънзов”. Срещата от последния 14 кръг от редовния сезон в Източната група ще се играе седмица по-късно на 15 януари.

Отложен е и мачът между „Дунав” и „Икономически университет Врана”. Няма да се играят срещите и в другия регион – Запад. Изключение прави столичното дерби между ЦСКА - „Левски 2014”, което е утре.

Промяната в програмата за редовния сезон доведе до корекции на датите за баражите за влизане в първата шестица. Те ще се проведат съответно за 19 и 22 януари.